Přehlídka dětských recitátorů

Přehlídka dětských recitátorů Měsíc únor je již neodmyslitelně spojen s přehlídkou dětských recitátorů, která proběhla v úterý 20. 2. v prostorách moravskotřebovského zámku. Nejprve ale bylo nutné vybrat ty nejlepší a nejšikovnější recitátory z naší školy. Ve školním kole jsme tak společně zvolili 9 nejlepších žáků od 1. do 5. třídy. V úterý pak vyrazilo 8 z nich reprezentovat naši školu do Moravské Třebové. V konkurenci okolních škol jsme obstáli poměrně slušně. Eliška Ledvinková (5. třída) a Lukášek Horský (1. třída) obdrželi čestné uznání. Krásné 2. místo si pak odvezl Šíma Dospiva (4. třída). Z této pozice nás bude Šíma za měsíc reprezentovat v okresním kole ve Svitavách. Už teď mu držíme palce a všem ostatním velmi děkujeme za to, že tak pěkně reprezentují naši školu.
Vytvořeno: 21. 2. 2018
Poslední aktualizace: 21. 2. 2018 19:03