Obsah

4. den školy v přírodě

Typ: ostatní
Škola v přírodě - návštěvaVzkaz všem rodičům, kteří se tuto noc báli stejně jako my: Hromy ani blesky nás nezastaví, těšíme se na další společný den!!!

Ten začal opět krátkou rozcvičkou a plnohodnotnou snídaní. Po výukovém bloku následovala sladká odměna od kuchařů a celého vedení hotelu za to, jak jsme hodné děti ;-) A poté jsme opět společně vyběhli na hřiště vytrávit. Řízek a bramborová kaše - oběd šampionů - nám byl poté další odměnou. Po odpočinku a nečekané návštěvě našich paní kuchařek, které nám napekly výborné buchty, jsme se pak vydali na procházku po nedalekém okolí, které nám neustále odhaluje nové a nové krásy. Po večeři jsme zhlédli druhou část pohádky ze včerejšího kina a už míříme do umýváren a pod peřiny ;-)))

 

fotogalerie-1/rok-2021-1/4-den-skoly-v-prirode-1075cs.html


Vytvořeno: 24. 6. 2021
Poslední aktualizace: 24. 6. 2021 19:27
Autor: