Obsah

Duben v ŠD

Typ: ostatní
Duben v ŠD Duben je každoročně považován za měsíc bezpečnosti na našich silnicích, a tak i družina se věnovala dopravní výchově.

 

 Povídali jsme si o bezpečnosti v dopravě a podle obrázků jsme se zdokonalili v dopravních situacích na silnicích.

Využili jsme i vycházek do okolí školy a pojmenovávali dopravní značky, všímali jsme si přechodů pro chodce, soutěžili na interaktivní tabuli v kvízech s dopravní tématikou a kreslili  dopravní značky na tabuli.

Krásné dny jsme trávili na zahradě nebo na hřišti, kde jsme hráli míčové hry – fotbal, florbal, stavěli z písku, nebo prostě jen tak odpočívali a užívali si sluníčka.

Nezapomněli jsme ani na DEN ZEMĚ. Učili jsme se pečovat o životní prostředí a probírali, jak správně recyklovat. Také nás navštívia Štěpánka Kadlecová s programem "VLČÍ PUTOVÁNÍ" a rozšířila dětem znalosti o těchto šelmách..

Poslední den patřil jako každý rok čarodějnicím.


Vytvořeno: 20. 5. 2024
Poslední aktualizace: 20. 5. 2024 16:04
Autor: