Obsah

Exkurze za památkami Prahy

Typ: ostatní
Před Pražským hrademVe čtvrtek 16. září jsme vyrazili na výlet do našeho hlavního města - Prahy. Sešli jsme se na vlakovém nádraží v Moravské Třebové už v 5.40 (tímto moc děkujeme rodičům za spolupráci).

Všichni čtvrťáci i páťáci jsme se na prohlídku naší "Matičky" velmi  těšili. Celou exkurzi jsme odstartovali vzrušující jízdou metrem. Pak už na nás čekala krásná historická místa, od budovy Národního muzea a sochy sv. Václava k Prašné bráně, poté Královskou cestou přes Staroměstské náměstí a Karlův most až na Pražský hrad. Cestou jsme se posilnili obědem v McDonaldu a odměnili návštěvou největšího hračkářství v Evropě. Škoda jen, že nám celý den tak rychle utekl. Ještěže nám vydrželo i objednané počasí. Do Moravské Třebové jsme se vrátili v 19.00, kde na nás opět čekali rodiče. Přestože jsme byli hodně unavení a plní zážitků, spěchali jsme domů pod peřinu, abychom druhý den mohli plní sil nastoupit na plavecký výcvik ;-)

 

fotogalerie-1/rok-2021-1/exkurze-praha-1091cs.html


Vytvořeno: 17. 9. 2021
Poslední aktualizace: 17. 9. 2021 11:43
Autor: