Obsah

Kdo si zpívá, nezlobí!

Typ: ostatní
V úterý 9. dubna opět proběhla v Moravské Třebové soutěž všech šikovných zpěváků a zpěvaček - Zpíváme pro radost. Ve vzduchu byla kromě jara cítit také značná nervozita. Přesto vlídný přístup porotců a celková atmosféra nakonec přispěly k tomu, že děti podaly výkony hodné ocenění. Ale jak to v soutěžích bývá, nemohli dostat diplom všichni. Z našich žáků si tak ocenění dovezli: Helenka Gálová - 3. místo v lidové písni (1. třída), Šíma Dospiva - 1. místo v lidové písni (4. a 5. třída) a Terezka Kvapilová - 3. místo v populární písni (4. a 5. třída). I když se na ostatní v umístění nedostalo, všichni byli velmi šikovní a s trémou už si teď umí poradit ;-) Všem moc děkujeme za reprezentaci školy.

Vytvořeno: 9. 4. 2019
Poslední aktualizace: 12. 4. 2019 17:35
Autor: