Obsah

Listopad v ŠD

Typ: ostatní
Listopad v ŠDSkoro celý listopad probíhal ve znamení příprav na vánoční jarmark. Zároveň jsme si ale nezapomněli připomenout legendu o sv. Martinovi. Pak už jsme se vrhli na plnění úkolů za zlaťáčky /sestavování obrázků, cestu bludištěm, skládání pranostik ../
Ke konci měsíce jsme pokračovali v naší celoroční družinové hře „Piráti na stáži – Ostrov pirátů“. Protože i piráti na lodi musí táhnout za jeden provaz, tak jsme si zahráli týmové hry. A jaké dovednosti musely posádky splnit?
- Vyřešit záhadu jeskyně, kde ukrývají poklad
- Ukrýt a vylepšit svoji truhlu na poklad
- Najít bezpečnou cestu přes ostrov
- Rozvázat zamotaná lana
Vše splněno, a tak můžeme vyplout za dalším dobrodružstvím…….

Listopad v ŠD


Vytvořeno: 13. 12. 2019
Poslední aktualizace: 13. 12. 2019 10:27
Autor: