Obsah

Loučení s předškoláky

Typ: ostatní
V pátek 26.6.2020 jsme se rozloučili s našimi předškoláčky. Přijelo divadlo Jójo s pohádkou Z cirkusu. Děti, které odchází po prázdninách do školy si vyzkoušely svoji sílu zvedáním činky, aby unesly aktovku. Byly přeměřeny podle speciálního metru, zda mají výšku potřebnou do školy, aj. Všichni naši předškoláčci splnili všechna kritéria a samotný král je pasoval na školáky. Děti dostaly šerpu, knížku s věnováním a spousty drobných dárečků. Nakonec jsme si přiťukli šampáněm, pochutnali jsme si na zmrzlinovém poháru a společně si zatančili. Děti si domů odnesly sladký perníček. Všem přejeme krásné slunečné prázdniny.Předškoláčkům vykročení správnou nohou v jejich nové životní etapě.
Vytvořeno: 30. 6. 2020
Poslední aktualizace: 30. 6. 2020 13:17
Autor: Sandra Sedláková