Obsah

Návštěva Stolístku v Linharticích

Typ: ostatní
Stolístek LinharticeVe čtvrtek 10. 9. se žáci 2., 3. a 4. třídy vydali na návštěvu nově otevřeného Centra environmentální výchovy Stolístek v Linharticích na program Skutečné pohádky z mechu a kapradí.
Na začátku na děti čekalo povídání o ptácích, ukázka kroužkování sýkorek a jejich vypouštění zpět do volné přírody.
Poté se děti přemístily do blízkého lesa, kde společnými silami sestavovaly budky pro ptáčky, hledaly ukryté obrázky zvířecích stop, hub a lesních plodů. Na závěr si vyzkoušely chytání drobných lučních živočichů pomocí smýkacích sítěk.
Rádi bychom poděkovali za skvělý program a příjemně strávené dopoledne. Celému týmu Stolístku pak do jejich startu přejeme spoustu stejně nadšených a spokojených návštěvníků, vydařených akcí a elánu do dalšího budování a tvoření!!!
Vytvořeno: 11. 9. 2020
Poslední aktualizace: 11. 9. 2020 17:10
Autor: