Obsah

Nejlepší malíř je podzim.

Typ: ostatní
Pro vytvoření vztahu dětí k podzimnímu období jsme zařadili téma, aby se děti blíže seznamovaly s přírodou kolem nás. Záměrem bylo poznat podzimní přírodu, seznámit děti s hlavními znaky podzimu. ,,Podzimní čarování“ jsme obdivovali hlavně na vycházkách. Děti pozorovaly podzimní plody vypěstované na zahrádce nebo na poli, hmatem a zrakem poznávaly i plody lesní. Naučily se spoustu nových básniček, písniček, nechybělo ani nové cvičení,.... A protože všichni rádi tvoříme, vyrobili jsme si tiskátka i panáčky z brambor, ježky z jablíček, obrázky i zvířátka z kaštanů a žaludů, sovy i skřítky z nasbíraného listí. Vydali jsme se také po stopách skřítka Podzimníčka. Po splnění podzimních úkolů děti skřítka našly a dokonce i se sladkou odměnou.Vytvořeno: 30. 10. 2020
Poslední aktualizace: 30. 10. 2020 16:52
Autor: