Obsah

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Typ: ostatní
V měsíci červenci jsme si užívali na dvou příměstských táborech

Dva prázdninové týdny jsme společně strávili na příměstských táborech. Pokaždé to uteklo jako voda. I když jsme ho trávili ve škole, nemusíte se bát, že bychom se učili. Chodili jsme do přírody, stavěli domečky pro skřítky, sportovali jsme na sportovišti nebo zahradě, plavali a řádili na aquaparku, vyráběli upomínkové předměty a dárečky pro své blízké. Navštívili jsme Stolístek v Linharticích, Záchranný integrovaný systém v Moravské Třebové. A na závěr pro nás dobrovolní hasiči ze Starého Města vyrobili pěnu. Skvělé obědy nám   vařily naše paní kuchařky. Všem , co se na našich prázdninových táborech  podíleli, velice děkujeme a těšíme se na další tentokrát celotýdenní tábor v Bělé pod Pradědem.


Vytvořeno: 29. 7. 2022
Poslední aktualizace: 29. 7. 2022 14:51
Autor: