Obsah

Putování za skřítkem "Podzimníčkem"

Typ: ostatní
Skřítek S nadcházejícím podzimem jsme už netrpělivě čekali, kdy se všichni společně vydáme hledat skřítka "Podzimníčka".

V úterý 19. října jsme proto v 10 hodin vyrazili do nedalekého lesíka nad Radišovem, abychom jeho letošní úkryt odhalili. Nebylo to zrovna jednoduché. Už během cesty jsme museli luštit připravené hádanky a plnit veselé úkoly. Zopakovali jsme si tak znalosti o přírodě, proběhli se a zaskákali si jako některá zvířátka z lesa, proměnili se v hříbky, stromy nebo tažné ptáky. Po splnění těchto všech úkolů jsme vypátrali, kde skřítek přebývá. Čekal na nás také ukrytý poklad s drobnou sladkou odměnou. Děkujeme Ondráškovi, letošnímu nálezci, že nám ještě na chvíli skřítka ve škole nechá. Ten teď krásně doplňuje naši školní podzimní výzdobu.

 

fotogalerie-1/rok-2021-1/skritek-podzimnicek-1106cs.html


Vytvořeno: 19. 10. 2021
Poslední aktualizace: 19. 10. 2021 16:44
Autor: