Putování za skřítkem Podzimníčkem

Putování za skřítkem Podzimníčkem  1 Ve čtvrtek 4.10. jsme s dětmi vyrazili hledat skřítka Podzimníčka. Nejdříve jsme si ve školce o něm přečetli pohádku. Svítilo nám sluníčko, tak jsme vyrazili skřítka hledat. Děti během cesty poznávaly ovocné stromy. Samotný skřítek se nám šikovně schoval a měl u sebe i dopis. V dopisu bylo napsáno: Ahoj děti, jsem rád, že jste mě našly. Prosím, vemte mě do školky, tady už mi je velká zima. Poznáte z čeho jsem vyrobený? Mám tu svoje kamarády, ale ti čekají na ostatní děti.Jestli je nikdo nenajde, budou tu muset přečkat do příštího podzimu. Vyrobte jim prosím, malinké domečky - z listí, klacíků, trávy... Buďte na sebe hodní a pomáhejte si, jako teď budete pomáhat mým kamarádům. Moji kamarádi se vám určitě odmění. Tak už běžte stavět domečky, nemůžu se dočkat k vám do školky. Ahoj skřítek Podzimníček!...Děti postavily domečky a vyrazili jsme zpět do školky i s novým kamarádem. Na děti čekala ve školce od Podzimníčkových kamarádů sladká odměna.
Vytvořeno: 4. 10. 2018
Poslední aktualizace: 6. 10. 2018 17:59