Obsah

Říjen v ŠD

Typ: ostatní
Říjen v ŠD Druhý měsíc v tomto školním roce máme za sebou.

I říjen se pochlubil vydařeným počasím, které nás opět vybízelo k pobytu venku, kde jsme hráli různé hry, sportovali, stavěli z písku, sbírali kaštany, chodili na procházky a pozorovali barvy přírody...

Začátkem měsíce jsme si připomněli den zvířat - navštívila nás liška COCO se svým páníčkem. Při virtuální procházce lesem jsme se seznámili nejen s proměnami přírody na podzim, ale hlavně jsme poznávali stromy a jejich plody. Děti si o stromech hodně pamatovaly ze školního vyučování, a tak jim nedělalo problém je správně pojmenovat. Velký úspěch měla naučná stezka s QR kódy.

Nechyběla ani tradiční DRAKIÁDA.

Závěr měsíce jsme ukončili, jak se patří – připomněli jsme si podzimní zvyky –a hlavně rozverný a dětmi oblíbený Halloween – uspořádali jsme pravou strašidelnou halloweenskou stezku.


Vytvořeno: 14. 11. 2023
Poslední aktualizace: 14. 11. 2023 15:46
Autor: