Obsah

Škola v přírodě - den čtvrtý

Typ: ostatní
Škola v přírodě - den čtvrtý 1Dnes nás opět čeká krásný den, a proto začínáme rozcvičkou. Proběhnout, protáhnout, ať máme čerstvé hlavičky na učení!!! Po dopoledním učení a bádání jsme si šli opět před obědem trochu zaskotačit na hřiště. Po poledním klidu na nás čekalo sladké překvapení ve formě vanilkové zmrzliny. Po odpoledním učení a večeři přišla chvíle na dlouho očekávanou a nejoblíbenější aktivitu - stavění domečků pro lesní skřítky. Letos se skřítci dočkali nejen malých garsonek, ale i celých rozlehlých sídlišť. Celý dnešní den jsme zakončili velkým ohněm a opékáním párků, rohlíků a sladkých "maršmelounů". Do postýlek jsme tentokrát uléhali s očekáváním, že se nám budou zdát sny, jak se už zítra vracíme za svými nejbližšími... Dobrou noc...
Vytvořeno: 2. 5. 2019
Poslední aktualizace: 2. 5. 2019 22:28
Autor: kolektiv učitelek