Obsah

Škola v přírodě - den třetí

Typ: ostatní
Škola v přírodě - den třetí 1Třetí den našeho pobytu začal slibně. Ke slovu hned ráno přišla rozcvička. Následovalo krátké (ale intenzivní) učení, které přerušila nečekaná, ale o to příjemnější návštěva naší paní kuchařky Milušky. Té tímto mockrát děkujeme za výborné buchty, které nám napekla. A za vitamínový příděl moc děkujeme naší Vlastičce. Před obědem jsme se byli ještě vyřádit na místním dětském hřišti. Odpoledne se pak neslo v duchu rukodělných aktivit, kdy si každý nazdobil svůj plátěný vak. Po krátkém učení a večeři jsme vyrazili na "poznávačku" naší flóry do blízkého lesa. Ještě zbývá zaznamenat do deníků dnešní den, a pak už pusinky na dobrou noc domů a spát.
Vytvořeno: 1. 5. 2019
Poslední aktualizace: 1. 5. 2019 22:31
Autor: kolektiv učitelek