Obsah

Školní kolo recitační soutěže

Typ: ostatní
Ve středu 7. února proběhlo školní kolo recitace. Ti odvážnější z nás předstoupili před celou školou a přednesli připravené básničky.

A jak se nám dařilo? V kategorii 1. třídy se na 1. místě umístil Pavlík Kravců a v těsném závěsu pak Klárka Smolíková, Martínek Exler a Vojtík Res. V kategorii 2. a 3. třídy se na 1. místě umístil Aaronek Křivánek, na 2. místě Majda Báčová a na 3. místě Jáchymek Sabáček, čestné uznání získala Zuzka Exlerová a Jůlinka Komárková. V kategorii 4. a 5. třídy se pak na 1. místě umístil Míša Pospíšil,  na 2. místě Terezka Němcová a na 3. místě Terezka Řehořová. Čestné uznání obdrželi Peťa Faulhammer, Natálka Mlčochová a Jindřiška Drbalová. Z důvodu nemoci dětí jsme se oblastního kola v Moravské Třebové bohužel nezúčastnili.


Vytvořeno: 19. 2. 2024
Poslední aktualizace: 19. 2. 2024 6:33
Autor: