Obsah

Strašidelná škola - den otevřených dveří

Typ: ostatní
Strašidelná škola 2023 Není žádnou novinkou, že na konci října na naší škole probíhá Strašidelná škola spojená se dnem otevřených dveří. V pondělí 30. října si děti ráno do školy s sebou přinesly strašidýlko z dýně, aby nám rozsvítily školu na předvečerní halloweenské setkání.

Do školy jsme přišli ve strašidelných, někdy až děsivých kostýmech. Prošli jsme si nachystaná stanoviště - prolézačka, lovení pavoučků, házení míčků, skládání kostlivce. Letos jsme si mohli i proběhnout nasvícenou čarodějnou zahradu. Rodiče si čekání na nás zpříjemnili posezením u kávy a zákusku. S vyrobeným lízátkovým strašidýlkem jsme spokojeně odcházeli domů.

 

fotogalerie-1/rok-2023/strasidelna-skola-2023-1552cs.html


Vytvořeno: 1. 11. 2023
Poslední aktualizace: 6. 11. 2023 8:52
Autor: