Obsah

Svatováclavské veselení

Typ: ostatní
Průvod s lampionyV pondělí 27. 9. proběhla u Sokolovny ve Starém Městě již tradiční Svatováclavská slavnost.

Stanoviště s připravenými úkoly byla plná soutěžících dětí hned od zahájení celé akce. Ty si mohly vyrobit korunu svatého Václava, v postřehové hře pak vytvořit jeho podobiznu a nakonec se proběhnout připravenou překážkovou dráhou. Největším lákadlem a současně i zážitkem pak byla střelba z laserových zbraní pod vedením Františka Přidala, kterému bychom tímto chtěli velmi poděkovat. Celé veselení jsme zakončili společným průvodem s lampióny za doprovodu muzikantů ze Svitav. Těm také patří naše poděkování. Tak snad se opět za rok v takovémto hojném počtu sejdeme!!!

 

fotogalerie-1/rok-2021-1/svatovaclavska-slavnost-1099cs.html


Vytvořeno: 1. 10. 2021
Poslední aktualizace: 1. 10. 2021 20:22
Autor: