Obsah

Velký úspěch malé školy

Typ: ostatní
Florbal 2023 7. listopadu se naši kluci zúčastnili okresního kola florbalového ČEPS cupu pro 1. stupeň ZŠ ve Svitavách.

Turnaje se zúčastnilo 12 týmů, které byly rozděleny do dvou skupin. Hrálo se systémem každý s každým. K prvnímu utkání jsme nastoupili proti ZŠ U Kostela Moravská Třebová a klání skončilo remízou 2:2. Pak nás čekala ZŠ Sokolovská Svitavy, která nad námi zvítězila 3:1. Třetí utkání se ZŠ T. G. Masaryka Svitavy dopadlo vítězně pro naše kluky 4:1. Se ZŠ Jevíčko jsme také zvítězili 8:1. Poslední utkání ve skupině jsme zakončili také vítězstvím se ZŠ Na Lukách Polička 4:1.

Ve skupině jsme skončili na 2. místě a čekalo nás semifinále a boj o postup do krajského kola. Utkali jsme se s vítězem 2. skupiny ZŠ Palackého Moravská Třebová. Po velkém boji jsme zvítězili 2:1 a čekalo nás ještě poslední utkání o vítězství celého turnaje. Utkali jsme se opět se ZŠ Sokolovská Svitavy. Po vyrovnané hře jsme zvítězili až na nájezdy.

K vítězství nám pomohlo velké odhodlání a sportovní chování celého týmu, který měl za zády velmi šikovného brankaře. 

Menším zklamáním byla pro hráče odměna ve formě společného diplomu. Proto na ně ve škole čekala čokoládová medaile a velká sladká odměna - dort.

Klukům všichni moc děkujeme za reprezentaci školy. Jsme na vás ohromně pyšní a v krajském kole vám přejeme hodně úspěchu - držíme vám palečky!!!

PODĚKOVÁNÍ PATŘÍ TAKÉ LADISLAVU ŠVANDOVI MLADŠÍMU ZA ZAKOUPENÍ FLORBALOVÉ MASKY PRO DRUHÉHO BRANKAŘE.

fotogalerie-1/rok-2023/velky-uspech-male-skoly-1561cs.html


Vytvořeno: 9. 11. 2023
Poslední aktualizace: 11. 12. 2023 18:29
Autor: