Obsah

ZÁPIS DO 1. TŘÍDY

Typ: ostatní
ZÁPIS DO 1. TŘÍDY PROBĚHNE LETOS OD 1. DUBNA DO 30. DUBNA 2020 BEZ PŘÍTOMNOSTÍ DĚTÍ. PROSÍM O DODÁNÍ ŽÁDOSTI A ZÁPISNÍHO LÍSTKU, KTERÉ JSTE DOSTALI NA SCHŮZCE, DO ŠKOLY - OSOBNĚ, EMAILEM. POKUD BY VÁM TYTO FORMULÁŘE SCHÁZELY, JSOU TU K DISPOZICI NA STAŽENÍ.

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vydává v souvislosti s mimořádnými opatřeními vlády k ochraně obyvatelstva v souvislosti s koronavirem a onemocněním COVID-19 opatření k organizaci zápisů k povinné školní docházce pro školní rok 2020/2021. Zápisy budou probíhat v dubnu a bez osobní přítomnosti dětí ve škole.
  Zápisy k povinné školní docházce proběhnou v souladu s právními předpisy, ale s upuštěním od některých tradičních postupů. Uskuteční se v termínu dle školského zákona, tedy v termínech od 1. dubna 2020 do 30. dubna 2020.
Vzhledem k výše uvedeným mimořádným opatřením situace vyžaduje:
1.organizovat zápisy bez osobní přítomnosti dětí ve škole.  Upřednostnit, pokud je to možné, podání přihlášky bez osobní přítomnosti zákonného zástupce dítěte ve škole (datová schránka, email s elektronickým podpisem), případně dle konkrétní situace osobně do školy nebo poštou.
2.pro příjem žádostí o přijetí k povinné školní docházce stanovit dostatečně dlouhé období v rozmezí stanoveném školským zákonem, tedy od 1. 4. 2020 do 30. 4. 2020
 


Přílohy

Vytvořeno: 25. 3. 2020
Poslední aktualizace: 25. 3. 2020 18:54
Autor: