Obsah

ZÁŘÍ VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ

Typ: ostatní
Letní prázdniny utekly jako voda a jak už to tak v měsíci září bývá, opět jsme mohli přivítat nový školní rok 2019/2020 a setkat se se svými starými, ale i novými kamarády prvňáčky.ZÁŘÍ V ŠD

Letní prázdniny utekly jako voda a jak už to tak v měsíci září bývá, opět jsme mohli přivítat nový školní rok 2019/2020 a setkat se se svými starými, ale i novými kamarády prvňáčky.

Téma prvního měsíce bylo "Piráti na stráži - výcvik námořníků". Protože nám počasí přálo, tak výcvik probíhal především na školní zahradě a sportovišti. Ale i přesto jsme měli dostatek času si přečíst pohádky s námořnickou tématikou a vyrobit různé maličkosti pro radost např. vaky na převlečení do ŠD, lodičky a lodě, koníka....


Vytvořeno: 9. 10. 2019
Poslední aktualizace: 9. 10. 2019 07:12
Autor: