Zpíváme pro radost

Zpíváme pro radost Ve středu 3. května byli vysláni vybraní žáci z 1.-5. třídy, aby reprezentovali naši školu v pěvecké soutěži Zpíváme pro radost, kterou pořádá DDM Moravská Třebová.

V nádherných prostorách koncertního sálu na zámku se tak potkalo celkem 75 dětí nejen z Moravské Třebové a blízkého okolí, ale i Jevíčka, Křenova a Jaroměřic. Přestože byla účast takto vysoká a konkurence opravdu veliká, získali jsme krásné tři medaile ve dvou kategoriích. Terezka Hloušková vybojovala krásné 3. místo v kategorii Umělá píseň 2. - 3. třída. V kategorii Lidová píseň 4. - 5. třída jsme pak získali 1. místo, které obsadila Helča Gálová a také 2. místo, na kterém se umístil Pepík Pinkava. Gratulujeme!!! Přesto si i další zúčastnění zpěváčci zaslouží velké poděkování a potlesk.

Vytvořeno: 8. 5. 2023
Poslední aktualizace: 8. 5. 2023 10:08