Obsah

LETNÍ PRÁZDNINOVÁ ŠKOLA DOLNÍ BEČVA

Typ: ostatní
LETNÍ PRÁZDNINOVÁ ŠKOLA DOLNÍ BEČVA 1Letošní, již devátý ročník, jsme si plnými doušky užívali v podhůří Beskyd - v Dolní Bečvě. Na tomto místě jsme byli již podruhé a doufáme, že ne naposledy, protože ještě zdaleka nemáme prozkoumané celé okolí krásných Beskyd.

Letošní, již devátý ročník, jsme si plnými doušky užívali v podhůří Beskyd -  v Dolní Bečvě. Na tomto místě jsme byli již podruhé a doufáme, že ne naposledy, protože ještě zdaleka nemáme prozkoumané celé okolí krásných Beskyd. Zažili jsme spoustu nádherných chvil, počasí bylo super – plné sluníčka a na konci tábora, když jsme hodnotili celý týden, zaznívala jen samá pozitiva. Zážitků a nezapomenutelných chvil bylo opravdu hodně: seznamování, opékání buřtů, letní kina, spaní pod širákem, soutěže a hry, hasičské závody, ozoboti, spousta turistiky, ranní rozcvičky, batikování triček, výlet na rozhlednu, koupání ve splavu, prezentace úkolů, tancování s Kristýnkou, koupání na koupališti ve Viganticích, noční hra – stezka odvahy, celodenní hra – Na pustém ostrově – vaření guláše na ohni, stavění svého příbytku, ošetření a transport zraněného, oslavy narozenin, pingpongový turnaj, vyrábění obrázků z kamínků a také jsme měli spoustu výborných obědů a večeří.                                                                                                                                                                Prostě super prázdninový týden. Tak snad zase za rok!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Vytvořeno: 18. 8. 2021
Poslední aktualizace: 18. 8. 2021 07:57
Autor: