Obsah

Posezení nad knihou

Typ: ostatní
KnížkyVe čtvrtek 28. listopadu k nám zavítaly paní Mazurová a paní Elnerová z Městské knihovny Ladislava z Boskovic z Moravské Třebové, aby dětem ukázaly, že se nad knihou dá trávit příjemný čas. Předvedly nám knihy obrázkové, pohádkové a naučné, ale hlavně takové, které byly něčím zajímavé. Do některých děti nahlédly přes kouzelná okénka, vyzkoušely si pokus s papírem a sklenicí vody, odpovídaly na otázky. Nejvíce je zaujala kniha s názvem Knížka, kde byla potřeba dětská fantazie, starším dětem se naopak líbila knížka Lukáš a profesor Neptun, kde hlavním hrdinou byl chlapec s autismem, a kniha Ztraceni ve vlnách. Zábavnou formou tak paní knihovnice pozvaly naše děti do knihovny v Moravské Třebové na návštěvu a vypůjčení nejen dalších knižních titulů, ale i časopisů a her. Děkujeme tímto za velmi poutavou přednášku.
Vytvořeno: 28. 11. 2019
Poslední aktualizace: 28. 11. 2019 13:59
Autor: