Strašidelná škola

Strašidelná škola I letos nás v krásně vyzdobené a tak trochu strašidelné škole navštívily děti z mateřské školy z Dětřichova. Naši čtvrťáci a páťáci se jich hned ujali a společně si prošli připravená stanoviště (strašidelné sudoku na interaktivní tabuli, strašidelné lapání duchů, hledání pavoučků v začarovaných špagetách, strašidelná cesta ke kouzelné krabici do tajemného školního sklepení a výroba košťátek). Na tvářích dětí se místo slziček strachu objevily spokojené úsměvy.
Odpoledne byla pak škola otevřena i pro veřejnost a všechny zvědavé děti. Ve chvíli, kdy potemněly její chodby, se mohli všichni přítomní potěšit pohledem na nádherné rozzářené dýně a ostatní strašidýlka našich školáků.
Vytvořeno: 4. 11. 2018
Poslední aktualizace: 4. 11. 2018 19:18