Informace pro rodiče

S ohledem na současnou epidemiologickou situaci není dovoleno vydávat stravu do vlastních nádob. Lze použít pouze jednorázový potravinový obal. Jednorázové potravinové obaly budou k dispozici v kuchyni.

Přihláška ke stravování

Strava.cz - portál pro přihlašování stravy

Mobilní verze portálu

Číslo účtu pro platbu stravného – 30015-1284795339/0800

Způsob platby:

1. Svolení k inkasu – rodiče si na svém účtu zřídí svolení k inkasu na číslo účtu 30015-1284795339/0800 a stravné se bude strhávat automaticky. Při tomto způsobu platby se strávníkovi nehromadí přeplatky, stravné na následující měsíc se vždy o aktuální přeplatek sníží.
  2. Trvalý příkaz – rodiče si na svém účtu zřídí trvalý příkaz. Částka, kterou budou rodiče posílat je závislá na kategorii strávníka. Při tomto způsobu platby vznikne strávníkovi přeplatek, který mu bude převeden na příští školní rok. Žákům páté třídy bude přeplatek zaslán na účet, ze kterého bylo stravné placeno. Trvalý příkaz je potřeba zřídit od srpna do května, protože stravné se vždy platí dopředu. Peníze je potřeba poslat do 20. dne předchozího měsíce, proto si prosím zadejte trvalý příkaz k 16. dni v měsíci.
  3. Příkaz k úhradě - rodiče sledují stav konta v aplikaci Strava.cz a částku posílají podle zůstatku na kontě, aby se konto nedostalo do mínusu

Částky pro trvalý příkaz

MŠ 3-6 let……………………….720 korun

MŠ 7-10 let……………………..820 korun

ZŠ 7-10 let……………………….460 korun

ZŠ 11-14 let……………………..500 korun

V hotovosti lze stravné uhradit jen ve vyjímečných případech.

Stravné na následující den se přihlašuje a odhlašuje do 11.00 hodin přes portál strava.cz.

Telefonicky stravné odhlašujte pouze výjimečně.

Obědy do jednorázových potravinových obalů se vydávají od 11.00 do 11.15