Obsah

Říjen v ŠD

Typ: ostatní
Po celý říjen nás ve školí družině provázel skřítek Bambulka.

 

Počasí nám přálo, a tak jsme mohli trávit mnoho času venku. Se skřítkem Bambulkou jsme pozorovali podzimní změny v lese a zahradě, společně plnili úkoly i hádanky. Podnikli jsme i poznávací výpravu za skřítkem Mošničkou a dozvěděli se spoustu zajímavostí o přírodě. Například už víme, proč listí na stromech žloutne a opadá, co je houbový internet, jestli mají stromy svůj jazyk ….

A co jsme ještě všechno stihli?

  • v dílničkách jsme si vyrobili ježečka z keramiky na pěstování řeřichy
  • v kuchyňce upekli růžičky z listového těsta a jablíček
  • kouzelnické představení „Kouzelník Waldini“
  • DRAKIÁDA
  • zahájení pravidelných návštěv knihovny na OÚ

Vytvořeno: 23. 11. 2022
Poslední aktualizace: 23. 11. 2022 12:54
Autor: