Obsah

Spaní ve školce a hledání pokladu

Typ: ostatní
Spaní ve školce a hledání pokladu 1V pátek 14. 6. 2019 jsme se netradičně sešli v podvečerní hodině v MŠ. Pro děti jsme měli připravený program – hledání pokladu s plněním úkolů v přírodě. Děti byly nadšené, plnily úkoly, které běžně ve školce neděláme. Největší odměnou bylo individuální hledání pokladu, který potěšil každého. Po návratu do školky čekala děti diskotéka, spojená s pohoštěním, o které se postarali rodiče. Děkujeme! Po večerní hygieně děti ulehly k pohádce – V hlavě. Všechny děti svoji první noc ve školce zvládly na jedničku. Po brzkém probuzení nás čekalo překvapení. Děti si pochutnaly na výborných koláčích.
Vytvořeno: 20. 6. 2019
Poslední aktualizace: 20. 6. 2019 10:45
Autor: Sandra Sedláková, Hana Lachmanová, Lenka Šinková, Daniela Vykoupilová